Zapraszamy wykładowców szkół wyższych na szkolenie...

e-Learning w szkole wyższej

czyli szkolenie dla początkujących, ale odważnych

Na szkolenie zapraszamy osoby, które chcą doświadczyć na własnej skórze e-learningu i wcale się tego nie boją. Zapraszamy również tych, którzy chcą bliżej poznać obsługę platformy Moodle, niekoniecznie w aspekcie wszystkich najbardziej zaawansowanych funkcji, aczkolwiek i tego nie wykluczamy.

Tworząc nową grupę spośród wykładowców Akademii Jana Długosza w Częstochowie i wszystkich przez nas specjalnie zaproszonych, mamy nadzieję na miesiąc inspirującej przygody, jaką może być wspólna nauka online. Każdy z uczestników nie tylko otrzyma komplet informacji dotyczących e-learningu i jego możliwych zastosowań w szkole wyższej, ale również zasmakuje współpracy na odległość, pozna najbardziej przydatne narzędzia Moodle do tworzenia i prowadzenia kursów online.

Uczestnictwo w szkoleniu będzie również dobrą okazją do obserwacji różnorodnych sposobów prowadzenia zajęć w Internecie i angażowania studentów do nauki.

W trakcie czterech tygodni wspólnej pracy uczestnicy szkolenia:

  • zrozumieją specyfikę szkoleń internetowych realizowanych w środowisku uczelni wyższej
  • poznają skuteczne metody i narzędzia komunikowania się ze studentami na odległość
  • poznają podstawowe funkcjonalności platformy Moodle wspierające proces projektowania i prowadzenia kursu internetowego

Aktualną edycję szkolenia organizujemy w formule 'pół-otwartej', t.j. oprócz wykładowców Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, do udziału zapraszamy również chętne osoby z innych uczelni.

Trenerzy prowadzący szkolenie

Szkolenie prowadzi dwójka doświadczonych trenerów ― Przemysław Stencel i Anna K. Stanisławska-Mischke

Anna K. Stanisławska-Mischke: tutorka, trenerka, projektantka kursów internetowych, na stałe związana z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, na co dzień współpracująca z nauczycielami akademickimi przy planowaniu, tworzeniu oraz prowadzeniu zajęć w Internecie, członek-założycielka Stowarzyszenia e-Learningu Akademickiego oraz Rewersy Kultury.

Przemysław Stencel: dydaktyk e-learningu, szkoleniowiec i “wolny strzelec” pomagający we wdrożeniach e-learningu uczelniom, firmom szkoleniowym, szkołom językowym i organizacjom pozarządowym, właściciel firmy Edukacja-Online, członek-założyciel Stowarzyszenia e-Learningu Akademickiego.

Uczestników szkolenia wspierać bedzie również Anna Skowron, dyrektor Centrum Kształcenia na Odległość Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

Informacje praktyczne

Termin szkolenia

7 listopada - 4 grudnia

Miejsce szkolenia

Szkolenie odbywać się będzie online, na platformie Moodle naszej firmy

Orientacyjny czas pracy

3-4 godziny tygodniowo

Koszt uczestnictwa

265zł / osobę

Masz pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące szkolenia, napisz do nas.

Zgłoś chęć udziału w szkoleniu

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy potwierdzenie rezerwacji miejsca na szkoleniu oraz informacje na temat płatności.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Uczelnia i miejscowość

Dodatkowe uwagi